فلوت سحرآمیز

 
نویسنده : سمیه قاضی زاده - ساعت ۳:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٢/٦/٤
 

مسئول بخش موسيقي جشنواره استان کرمان " جشن شهريور" :
گروه هاي بزرگ موسيقي از سراسر کشور در جشن شهريور به اجراي برنامه مي پردازند
" پري ملکي" ، " ناصر عبداللهي" به همراه جمعي ديگر از هنرمندان موسيقي کشور در " جشن شهريور " به اجراي برنامه مي پردازند.

" مصطفي انوش " ، مسئول بخش موسيقي جشنواره استان کرمان " جشن شهريور"  ، ضمن بيان اين مطلب افزود: در اين جشن که  دهمين دوره آن  امسال درارگ جديد  استان کرمان با عنوان " سپاس از مائده هاي الهي " برگزار مي شود،  گروه هاي مختلف موسيقي از استان هاي مختلف به اجراي برنامه مي پردازند.
" انوش " در مورد اهداف برگزاري برنامه هاي موسيقي گفت : متاسفانه در شهرستان هاي ما براي برنا مه هاي موسيقي محدوديت هاي زيادي  وجود دارد و از اين رو وقتي که ما برنامه موسيقي برگزار مي کنيم با استقبال خوبي روبرو مي شود و شور و نشاط  سالمي را در روحيه مردم بر مي انگيزاند. به نظر من اين گونه کارهاي فرهنگي و هنري مي تواند تاثير  به سزايي  را در روحيه مردم، به خصوص مردم شهرستان ها که از اين امکانات دور هستند ،  بگذارد.
وي به برنامه هاي موسيقي اين جشن اشاره کرد و افزود: ما در چهار بخش موسيقي بانوان، موسيقي فولکلور، موسيقي سنتي ، موسيقي مقامي و موسيقي پاپ برنامه خواهيم داشت. در بخش موسيقي فولکلور گروه هايي از استان هاي مختلف مهمان اين جشنواره خواهند بود و با لهجه ها و گويش هاي مختلف به اجراي قطعات موسيقي محلي شان مي پردازند. در قسمت موسيقي پاپ از هنرمنداني چون " ناصر عبداللهي" ، " مهرداد کاظمي"  و " پرويز طاهري " دعوت کرده ايم . در بخش هاي موسيقي سنتي و موسيقي مقامي نيز گروه هاي مختلف از استان کرمان به اجراي برنامه مي پردازند. 

" انوش" افزود: در بخش موسيقي بانوان نيز از گروه موسيقي " خنيا " به سرپرستي خانم " پري ملکي " دعوت کرده ايم.
" جشن شهريور"  از روز 13 شهريور ماه آغاز مي شود و تا روز 19 اين ماه ادامه خواهد داشت.


 
کلمات کلیدی :
comment نظرات ()