فلوت سحرآمیز

 
نویسنده : سمیه قاضی زاده - ساعت ٢:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۱۱/٢٩
 

بتهوونی که فروش سابق را ندارد

اين خبر رو امروز توی ايسنا خوندم.....همه حرفای جناب چمن آرا درست.....ولی چندبار همه به شما گفتن که جای مغازتو عوض نکن...چهار راه وليعصر کجا و ميدون محسنی کجا؟؟؟؟بی شک توی فروش تاثير داره....حالا بعد از دو سال ديگه اينو می دونين نه؟؟؟:

خبر ايسنا: وضعيت فروش كاست هاي موسيقي در حال حاضر در مقايسه با گذشته به دليل عدم مجوز براي ارايه اين آلبوم ها در وضعيت نامناسبي قرار دارد.

آرش چمن آرا، مدير مركز موسيقي بتهوون، با بيان اين مطلب در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر ايسنا گفت: وضعيت فروش كاست هاي موسيقي در مقايسه با دوره هاي گذشته به شدت تنزل يافته است و اين مساله ناشي از عدم صدورمجوز براي اجراي كنسرت و همچنين عدم ارايه آلبوم هاي جديد موسيقي است.

وي با اشاره به فروش قابل توجه آلبوم هاي سنتي در مقايسه با ديگر انواع موسيقي افزود: موسيقي سنتي براي گرفتن مجوز و برگزار كنسرت در قياس با ديگر انواع موسيقي از محدوديت ها برخوردار نيستند و از سوي ديگر اين نوع موسيقي همواره طرفداران خاص خود را نيز داشته است.

وي با اشاره به فعاليت هاي مركز موسيقي بتهوون در خصوص ارايه آلبوم هاي موسيقي افزود: عرضه آلبوم هاي موسيقي سنتي در اين مركز و استقبال از اين آثار نيز در مقايسه با انواع ديگر موسيقي قابل توجه بوده است.


 
کلمات کلیدی :
comment نظرات ()